Profili i kompanisë

Fabrika jonë është e specializuar në prodhimin dhe shitjet e karbonit pjatë fibër, karboni produktet e derdhur fibra, tuba fibër karboni, aliazh CNC alumini pjesë saktësi të lartë, karboni Agjentet fibra CNC, pa pilot avioni fibër karboni, pjesë aliazh alumini, produktet fibër karboni formë, karbonit përpunimit CNC, të gjitha llojet e hardware dhe elektrike Agjentet izoluese.

Produktet janë përdorur kryesisht në pjesët e saktësi të pajisjeve automatizimi, pjesë pa pilot të avionëve, korniza drone UAV, modelet e makinave, zejtarisë fibër karboni, pjesë fibër karboni formë, pajisje fibër karboni, predhës mekanike, pajisje sportive, stolisje sipërfaqe, elektronikë, makineri dhe elektrike hardware dhe industries.We tjera elektrike aplikuar për dy patentat shpikje dhe 16 patenta të reja të teknologjisë dhe 4 pamja e patentave deri në vitin 2018. Ne ka marrë tashmë 20 patenta dhe ka marrë një certifikatë patentë, ndërsa ne kemi aplikuar për një ndërmarrje kombëtare të teknologjisë së lartë.

-Prill 2008

E themeluar në prill të vitit 2008, kompania jonë e angazhuar për zhvillimin me cilësi të lartë linjat e prodhimit fibër karboni products.Two janë hapur për zhvillimin e procesit të shpimit, i derdhur, përpunimin CNC.

- qershor 2010

Zona e prodhimit është rritur në 800 metra katrorë, cilësia e produktit është përmirësuar në masë të madhe, kemi filluar në masë të prodhuar materiale të veçantë fibër karboni për FPV.

- gusht 2014

Fabrika u zhvendos në Gaobu qytetit, Dongguan, Guangdong në këtë vit, zona e prodhimit arriti në 2500 metra katrore, më shumë se 10 Precision Pajisje instrument dhe inxhinierë të mjaftueshme Teknik janë shtuar për të përmirësuar procesin. Deri më tani, nuk ka pasur 4 linjat e prodhimit në shkallë të gjerë, duke përfshirë fletë fibër karboni, fibër karboni tub, përpunimin CNC dhe zejtari.

78

- gusht 2015

Produkti ynë miratuar ISO-9001-2008 të sistemit të çertifikimit të cilësisë, cilësinë e produktit është përmirësuar, niveli i shkëlqyer arriti në 99%.

- gusht 2016

Ne mori pjesë në 13 Shanghai International Model Ekspozita, dhe u nderua me titullin e 2015 Top 10 ndërmarrjeve vjetore të njohur.

21

- tetor 2016

Departamenti i Tregtisë së Jashtme ishte krijimi, dhe kemi marrë 4 patentë dhe marka tregtare të karbonit produkteve fibër product.Our eksportohen në më shumë se 20 vende të botës.

- prill 2017

Ne fitoi vjetor TOP 20 ndërmarrje të industrisë së re material në aktivitete të mira përzgjedhjes materiale në Kinë.

- prill 2018

Ne kemi marrë pjesë në 19 Hobi EXPO KINA , Asia Pacific është modeli më i madh dhe më me ndikim profesionale event.There ishin rreth 60.000 vizitorë në ekspozitën tre-ditore, dhe produktet tona fibër karboni tërhequr blerësit gjithnjë e më shumë profesionale.

5436

Ne mund të bëjmë shumëllojshmëri të produkteve fibër karboni me kërkesa të larta, produkte të lartë standards.Personalized prerë CNC sipas oferta drawings.We konsumatorit formimin, bluarje, shpimit, përpunimit CNC shërbimit me një ndalesë.
Ne bindemi "cilësisë së parë, të orientuar drejt shërbimit, çmim të arsyeshëm", me cilësi të lartë, efikas, shërbim të shpejtë për të krijuar partneritete afatgjata me çdo customers.Continuing për të përmirësuar produktet dhe shërbimet tona, të shkojnë më tej me klientët tanë dhe për të arritur të fitojë të fitojë mes nesh dhe klientëve.

 WhatsApp Online Chat!