КАТЕГОРИИ

Избрана Производи

Зошто Изберете нас

Dongguan xiechuang Композитен материјал копродукции, ООД (XC) е водечка производител на производ јаглеродни влакна со искуство повеќе од 10 години, посветена на решавањето на персоналните потреби на клиентите. Имаме прецизност опрема ЦПУ обработка, стручни тимови, искуство во индустријата и работници со работливост став. Сите наши производи имаат положено на стандардот ИСО 9001-2008.

Прочитај повеќе

Вести & Настани


WhatsApp Онлајн Chat!